Fototapety na wymiar, czyli o wydrukach do przestrzeni na co dzień

Czy twoje nudne, jednokolorowe ściany zaczynają Cię nudzić? Zbliża się czas na remont? Świetnie się składa, chcemy Ci przedstawić bardzo oryginalny pomysł na ozdobienie swojego wnętrza w niebanalny sposób. Fototapety ponownie wróciły do mody i są ulepszoną wersją tych, sprzed 30 lat, których możemy nie wspominać za miło.

Dzisiaj aplikacja takiej tapety jest prosta, łatwa i przyjemna, a efekt na ścianie niesamowity i niepowtarzalny.

Fototapeta na wymiar – jak udekorować swoje mieszkanie?

Wiele drukarni krakowskich, które zajmują się poligrafią mają w swoich usługach wykonywanie fototapet na wymiar. Wykonując taką, mamy pewność, że będzie idealnie pasowała do naszej ściany i że będzie wykonana bardzo profesjonalnie. Do wydruku takich tapet drukarnie mają specjalistyczne drukarni, a gotowe części fototapety są pakowane oddzielnie – efekt końcowy widzimy dopiero po naklejeniu ich na ścianę.

Fototapeta to dekoracja, która zostaje w pamięci gościom, a nam cieszy oko na co dzień. Powinniśmy wybrać motyw/zdjęcie, które najlepiej wpasuje się do naszego wnętrza, lub takie, które będzie wywoływać pozytywne wspomnienia.

Fototapety na wymiar, czyli o wydrukach do przestrzeni na co dzień

Fototapety na wymiar – do jakich pomieszczeń?

Fototapetę możemy zastosować do każdego pomieszczenia. Zarówno do salonu, na tle obrazów, do sypialni, aby stworzyć klimat, czy do łazienki albo do jadalni. Dobrze dopasowana tapeta będzie wyglądać świetnie w każdym pokoju. Wystarczy tylko dobrze ją zaprojektować i dopasować do mebli i dekoracji, które już są w danym pomieszczeniu.