iPhone 13 128gb – na co pozwoli nowe urządzenie Apple?

Kategorie Urządzenia dla firm
iphone 13 128gb

Telefon iPhone 13 128gb to wspaniały produkt o wyjątkowych możliwościach. Ma dużo miejsca w pamięci i jest wytrzymały. To urządzenie jest uwielbiane przez wiele osób. Design jest naprawdę ładny i ma też świetny aparat. Jest wiele różnych kolorów do wyboru. iPhone 13 może być używany do płynnego przeglądania Internetu, wysyłania wiadomości tekstowych i wykonywania połączeń telefonicznych.

Jak prezentuje się iPhone 13 128gb?

iPhone 13 128gb działa bardzo płynnie i może korzystać z wielu aplikacji jednocześnie. To model high-end na rynku smartfonów w 2021 roku. Jest wiele zalet iPhone’a 13 128gb. Na przykład, jest wyposażony w ekran Retina OLED.Model ten posiada panel wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości i gęstości pikseli 460ppi. Eksperci twierdzą, że ten model jest lepszy od iPhone XS Max, ponieważ jest bardziej praktyczny i ma lepszą wydajność.

Urządzenie płynnie działa na systemie iOS 15 i nie nagrzewa się nawet podczas długiej pracy czy grania w gry. Eksperci z Cupertino twierdzą, że ten model jest idealny dla osób, które chcą oszczędzić swój budżet i nadal mieć niezawodnego asystenta do komunikacji i pracy. Nowy układ A15 Bionic jest najpotężniejszy w swojej generacji. Współpracuje on z uczeniem maszynowym, sztuczną inteligencją i sieciami neuronowymi, aby uczynić Twojego iPhone’a jeszcze inteligentniejszym. Dzięki sieciom neuronowym Face ID staje się bezpieczniejszy i uczy się rozpoznawać Cię w różnych sytuacjach. A dzięki uczeniu maszynowemu doświadczenia ze zdjęciami, Safari i mapami stają się jeszcze bardziej osobiste.

Nowoczesne funkcje telefonu iPhone 13 128gb

iphone  13 128gb

Silnik tego telefonu daje jeszcze bogatsze doświadczenia z powiadomieniami i nowe sposoby interakcji z nimi. Wyświetlacz iPhone’a 13 jest jeszcze lepszy niż dotychczas – ekran Super Retina XDR ma o 30% wyższą jasność i jest dwa razy bardziej wydajny przy wyświetlaniu treści wideo w HDR. Ulepszony został także system aparatu. Jest on obecnie jednym z najlepszych na rynku – zarówno z punktu widzenia zdjęć, jak i filmów.

Bateria, która zapewnia do 19 godzin ciągłej pracy, stała się jeszcze bardziej wydajna. Połączenie 5G jest dostępne dla tego modelu w przypadku pamięci masowej 128 GB, ale nie jest ono wliczone w cenę. Jednak zdecydowanie warto o niej wspomnieć!

Masz już dość szukania telefonu? Funkcja „Znajdź mój telefon” pomoże Ci go szybko odnaleźć. Ponadto możesz korzystać z nowej aplikacji Siri Shortcuts, aby tworzyć własne komendy i uzyskiwać więcej informacji o rzeczach wokół Ciebie. Już nigdy więcej nie będziesz musiał przechodzić przez ten sam proces.

Dzięki 12-megapikselowemu aparatowi będziesz mógł robić piękne zdjęcia i nagrywać filmy. Za sprawą szerokiej gamie kolorów zgodnej z kinowymi standardami wszystko, co widzisz na ekranie, wygląda naturalnie i realistycznie. Zdjęcia, filmy, tekst i wszystko inne, co można na nim zobaczyć, jest idealnie ostre.

Prędkość 5G wystarczy do gry w sieci, udostępniania wideo AR i wielu innych rzeczy. Z włączonym trybem Smart Data, iPhone automatycznie zmniejszy prędkość połączenia, gdy nie będziesz z niego korzystać.

iPhone 13 128GB oraz inne wersje tego smartfona znajdziesz na na tej stronie.