Ścianka reklamowa do zdjęć – jak ją wybrać?

Kategorie Wydruki i zdjęcia

Ścianka reklamowa do zdjęć jest rozwiązaniem, które zyskuje obecnie coraz to większą popularność pośród przedsiębiorstw. Można wybierać w produktach o różnych rozmiarach oraz kształtach. To bardzo skuteczne wystawiennicze systemy, które z powodzeniem odnajdują się na każdej konferencji czy targach, bez względu na powierzchnię, którą się dysponuje. Podstawowa zaleta wymienionego elementu, to szybkość oraz łatwość montażu. 

Styl i jakość ścianki tekstylnej 

Ścianka reklamowa https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/scianki-reklamowe jest nie tylko gwarancją wspaniałego stylu, ale również rozwiązaniem zalecanym przedsiębiorstwom, które pragną dbać o prostotę i wygodę obsługi reklamowych urządzeń. Ścianka tekstylna stanowi zaś połączenie najwyższej klasy użytych surowców i przystępnej dla nas ceny. 

Wymieniony reklamowy gadżet jest zbudowany ze stelaży aluminiowych, na których następnie opina się wytrzymałą poliestrową tkaninę. Taki system odznacza się prostotą użytkowania i sporą lekkością, co jest istotne dla wielu właścicieli firm. Ważne jest w końcu to, żeby każda z osób zajmująca się obsługą stanowiska, umiała poradzić sobie z przygotowaniem danej reklamowej ścianki. 

Jaki typ ścianki będzie najlepszym wyborem?

Ścianka łukowa odznacza się delikatnymi wklęsłościami na środkowej części całej konstrukcji. Z uwagi na jej kształt, można ją łatwo ustawić na stoisku degustacyjnym czy też wystawienniczym. Forma takiej ścianki umożliwia wykorzystywanie większej ilości wolnego miejsca, na umieszczanie innego typu reklamowych części na stoisku. 

Kolejny typ to ścianka prosta, która identycznie, jak łukowa, oparta jest na stelażu aluminiowym. Jej cecha charakterystyczna to zaś stabilizujące nóżki. 

Ścianka pionowa to zaś doskonały pomysł, w wypadku kiedy nie posiadamy nazbyt dużo miejsca na wystawie. W takiej sytuacji węższą reklamę będzie nam dużo łatwiej zamieścić w dowolnie wybranej lokalizacji. 

Ścianka pozioma to świetne rozwiązanie, jeżeli zależeć nam będzie na dużej powierzchni grafiki, czyli także jeżeli wybrany przez nas obraz będzie się lepiej prezentować w poziomej formie.