W jakiej formie najlepiej zapraszać bliskich na ślub?

Kategorie Wydruki i zdjęcia
zaproszenia ślubne

Ślub to bardzo poważna sprawa i nie da się ukryć, że cała organizacja pochłania mnóstwo czasu, energii, a przede wszystkim pieniędzy. Młodzi z pewnością nie chcą żadnych wpadek, bo liczy się to, aby każdy z gości był zadowolony. Zanim jednak dojdzie do ślubu, trzeba zaprosić gości. O ile kiedyś było trudniej, bo były inne czasy, to jednak dziś jest wiele więcej możliwości. Mamy kilka propozycji na to, jak zapraszać gości na ślub. Zapraszamy do naszego artykułu, by się z nimi zapoznać.

Osobiste zaproszenie

Jest to najlepsza forma zaproszenia, a zarazem okazja do spotkania z kimś, kogo chcesz zobaczyć na weselu. Taka forma pokazuje, że podchodzisz bardzo poważnie do tematu i bardzo chcesz, aby gość pojawił się na ślubie. Jasne, ma to również swoje minusy jak spore wydatki, bo czasem po prostu nie da się każdego zaprosić osobiście, bo zdarza się, że zaprasza się gości z najodleglejszych zakątków świata, a sama Polska nie jest małym krajem i koszty dojazdu do gości weselnych nie zawsze należą do najniższych.

Zaproszenie ślubne

zaproszenia ślubne

Jest to coraz częstsza forma, a nawet może i najbardziej popularna. Oczywiście, można połączyć osobiste zaproszenie z podarowaniem zaproszenia w formie papierowej. Drukowanie zaproszeń ślubnych jest w rękach profesjonalistów i dziś firmy oferują wszelką pomoc na każdym etapie ich zamówienia. Jasne, można stworzyć własny wzór zaproszeń, jednak to też wymaga sporo czasu i przeważnie młodzi wybierają gotowe projekty. Wysłanie zaproszenia ślubnego powinno być kluczowe w sytuacji, w której nie jesteś w stanie osobiście stawić się u gościa weselnego, natomiast warto poprzedzić takie zaproszenie chociażby rozmową telefoniczną. Druk zaproszeń to bardzo dobra forma zaproszenia, natomiast nie zastąpi osobistego spotkania z osobą, którą chcesz zaprosić na ślub i wesele.