Druk cyfrowy oraz druk offsetowy

Kategorie Wydruki i zdjęcia

Współczesny drukarnie do wyjątkowe miejsca, w których szeroki wachlarz usług skierowany jest zarówno do studentów, nauczycieli, przedsiębiorców, różnego rodzaju działaczy, jak i do wielu innych osób. Co warto wiedzieć na temat działalności drukarni?

Druk cyfrowy oraz druk offsetowy

W pierwszej kolejności należy podkreślić, że znakomita większość oferowanych przez drukarnie wydruków może być przygotowana zarówno w ramach procesu technologicznego znanego jako druk cyfrowy, jak i w ramach druku offsetowego. Obydwa z przedstawionych rozwiązań posiadają określone zalety. W uproszczeniu można wyjść z założenia, druk offsetowy skierowany jest do osób, którym zależy na druku dużych nakładach.

wydruk wizytówek

Automatyczny druk cyfrowy najczęściej wybierany jest w przypadku niskich nakładów. Warto zwrócić uwagę, w przypadku tego rodzaju druku możliwa jest dodatkowa personalizacja poszczególnych elementów wydruku. W praktyce oznacza to, że dyplomy do druku oraz inne rzeczy, które wymagają personalizacji, każdorazowo powinny być przygotowywane w ramach wydruku cyfrowego. Oczywiście dyplomy do wydruku to nie wszystko! O czym jeszcze warto widzieć?

Nie tylko druk

Warto podkreślić, że współczesne drukarnie zaoferować mogą znacznie więcej usług oraz produktów, aniżeli klasyczny druk. We współczesnych drukarniach znaleźć można różnego rodzaju produkty i akcesoria, które mogą posłużyć do usprawnienia pracy zarówno przedsiębiorcy, nauczyciela, jak studenta. Znaleźć można między innymi notesy, katalogi czy też teczki oraz kalendarze. Oferta jest dostępna na https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/wizytowki/.