Dlaczego warto postawić na roll-up?

Kategorie Wydruki i zdjęcia
roll up

Nie ulega wątpliwości, że działanie większości przedsiębiorstw bez usług drukarskich byłoby niemożliwe. W ostatnich kilkunastu latach drukarnie doświadczyły prawdziwej rewolucji. Sprawdź https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/.

roll up

Niegdyś wykorzystywane były jedynie do wydruku prostych dokumentów tekstowych, aczkolwiek aktualnie profil ich działalności jest znacznie szerszy. Co może zaoferować przedsiębiorcy?

Różnego rodzaju materiały reklamowe

Z pewnością jednym z elementów, w których specjalizują się współczesne drukarnie jest wytwarzanie różnego rodzaju materiałów reklamowych. To właśnie dzięki nim przedsiębiorcy mają możliwość rozszerzenia swojej kampanii reklamowej, a tym samym dotarcia do szerszego grona klientów.

W ramach współpracy z drukarnią nabyć można masę odmiennych materiałów reklamowych, aczkolwiek jednym z najciekawszych pomysłów jest roll up, czyli proste urządzenie rozstawiane w siedzibie firmy, punktach sprzedaży lub na targach, które ma na celu poprawić świadomość marki.

Nie tylko internet

Roll up jest to doskonały sposób na wsparcie m.in. internetowej kampanii reklamowej. Składa się on jedynie z kasty, w której umiejscowiony jest zwijany plakat. Ponadto do zestawu dołączony jest zestaw rurek, który służy jako konstrukcja podtrzymująca zestaw.

To proste urządzenie pozwala na tanie i szybkie dotarcie do grona potencjalnych klientów. Jest ono również powszechnie wykorzystywane w czasie targów branżowych oraz podczas różnego rodzaju eventów.