Wszystko, co warto wiedzieć o tuszu HP 302

Kategorie Urządzenia biurowe

Nie od dziś wiadomo, że marka HP jest niezwykle popularna. Wśród najbardziej znanych jej dzieł wymienia się między innymi laptopy, a także drukarki oraz tusze i tonery do nich. Jednym z wyróżniających się wspomnianych tuszy jest tusz HP 302. Co więc warto o nim wiedzieć?

Czym jest tusz HP 302?

Tusz HP 302 – jak sama nazwa wskazuje – jest tuszem marki HP i przeznaczony do różnych rodzajów drukarek. Jest on idealny do drukowania dokumentów, na przykład służbowych, szkolnych, a nawet domowych. Tusz ten wyróżnia się ogromną wydajnością. Można go zakupić w wersji czarnej lub kolorowej.

Z jakimi drukarkami jest kompatybilny tusz HP 302?

tusz firmy hp model 302

Tusz HP 302 jest kompatybilny z kilkoma modelami drukarek marki HP, takimi jak między innymi:

  • Envy 4520,
  • DeskJet 1110,
  • DeskJet 2130,
  • OfficeJet 3830,
  • DeskJet 3630,
  • OfficeJet 4650.

Co wyróżnia tusz HP 302?

Tusz HP 302 posiada wiele zalet, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów. Jest to przede wszystkim produkt niezwykle wydajny, a równocześnie tani, ponieważ można go zakupić w stosunkowo niskiej cenie.

Tusz ten jest w głównej mierze znany ze względu na odporność na rozmazywanie, a także na wilgoć. Ponadto, jest w stanie wydrukować bardzo dużą ilość dokumentów, a nawet zdjęć.

Inna wersja tuszu HP 302

Wspomniany produkt jest również oferowany w nieco większej wersji i znany pod nazwą HP 302 XL. Znacznie większa pojemność pozwala drukować nawet do 2,5 raza więcej dokumentów w stosunku do tradycyjnego, dlatego też jest on chętnie wybierany.

Gdzie kupić tusz HP 302?

Tusz HP 302 – https://www.doktortusz.pl/hp-302,k50200006904 można zakupić między innymi w sklepach stacjonarnych, a także u dystrybutorach urządzeń marki HP. Warto jednak mieć na uwadze, aby nie kierować się ceną, ponieważ zbyt niskie mogą być oznaką, że sprzedawane produkty nie są oryginalne, a sprzedawcami są oszuści.